Apartament

Apartament

 Sopot apartament bentleyhomesopot ma 39 m kw. Usytuowany jest na parterze budynku. Dzięki temu jest łatwy dostęp osobom poruszających się na wózkach .Składa się z dwóch pomieszczeń , przedpokoju i łazienki.W podziemiach jest też miejsce postojowe . W sypialni jest łóżko 140cx200cm , w salonie sofa rozkładana 140x200 cm oraz dwie pufki dostawki dla dzieci 90x180 cm.
W przedpokoju są szafy , pralka, lodówka , żelazko , suszarka. Kuchnia ma płytę indukcyjną, zmywarkę oraz niezbędne zastawy do przygotowywania i spożywania posiłków. Łazienka wyposażona jest w prysznic. W salonie jest stół z krzesłami oraz mały płaski telewizor. W całym apartamencie jest bezpłatne wifi. Jeśli chodzi o ilość osób to najwygodniej jest parom, małżeństwom z dziećmi. Zapewniamy pościel oraz ręczniki .Posiadamy miejsce parkingowe. Mamy własny ogródek. 
Jeśli przyjechałeś nad sopockie morze lub na imprezę  rozrywkowo-kulturalną, sportową odbywającą się w Ergo Arenie lub pobliskim Hipodromie czy na Sopockich Błoniach to trafiłeś idealnie. 

Zostań naszym gościem

Wystarczy wypełnić kilka pól formularza
Dziękujemy!
Twoje zapytanie zostało przesłane do Bentley Home!
Niedługo skontaktujemy się z Tobą
Przepraszamy!
Wystapił błąd podczas wysyłania wiadomości...
Prosimy o kontakt pod numerem telefon, który znajduje się w zakładce Kontakt
Trwa wysyłanie
Prosimy o chwilę cierpliwości...